O nas

Lubelskie Centrum Psychoonkologii

Lubelskie Centrum Psychoonkologii to miejsce, gdzie troszczymy się o kompleksową opiekę psychiczną dla pacjentów dotkniętych chorobą nowotworową i ich bliskich. Nasza doświadczona kadra psychologów oferuje wsparcie indywidualne i grupowe, pomagając w radzeniu sobie z aspektami emocjonalnymi związanymi z chorobą. Jesteśmy zobowiązani do tworzenia bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy klient znajdzie wsparcie i zrozumienie potrzebne do pełnego odzyskania równowagi psychicznej.

Stowarzyszenie PRO TIBI

Chronimy i promujemy zdrowie, w szczególności w zakresie onkologii, hematoonkologii oraz wspomagania działalności profilaktycznej, diagnostycznej i leczniczej. Pomagamy osobom z niepełnosprawnością,
ze szczególnym uwzględnieniem osób, których  niepełnosprawność wynika z chorób onkologicznych i hematoonkologicznych.

Poznaj Nas

Izabela Pietras – Siegieda

Dyrektorka LCP Psycholog, Psychoterapeuta.

Pomysłodawczyni i dyrektorka Lubelskiego Centrum Psychoonkologii, doktor psychologii, certyfikowana terapeutka poznawczo – behawioralna, psychoonkolożka, polonistka, wieloletni pracownik naukowo – dydaktyczny Instytutu Psychologii UMCS, założycielka i wiceprezeska Stowarzyszenia PRO TIBI, założcielka i szefowa Pracowni Rozwoju Osobistego PRO. Prowadzi grupę wsparcia dla pacjentów chorujących onkologicznie oraz psychoterapię indywidualną. Prywatnie: lubi ludzi i nordic walkig.

Katarzyna Łoboda

Socjolog, psychoonkolog, doradca zawodowy.

Socjolog, psychoonkolog, doradca zawodowy, wolontariuszka w Lubelskim Centrum Psychoonkologii, wolontariuszka w Centrum Interwencji Kryzysowej. Wspiera osoby w trakcie i po leczeniu onkologicznym w powrocie na rynek pracy. W pracy kładzie duży nacisk
na komunikację oraz pracę na zasobach.

Emilia Gieroba

Psycholog, Psychoonkolog.

Psycholog, psychoonkolog, wolontariuszka w Lubelskim Centrum Psychoonkologii. W pracy wykorzystuje holistyczne podejście do pacjenta, z empatią, szacunkiem i pełną akceptacją buduje relacje i poczucie bezpieczeństwa. Prywatnie mama trzech energicznych księżniczek, właścicielka Matyldy – psa znajdy. Miłośniczka fauny i flory.

Izabela Forma – Krzyżanowska

Psycholog, Psychoonkolog.

Psycholog, psychoonkolog, wolontariuszka w Lubelskim Centrum Psychoonkologii.
W pracy wykorzystuje elementy podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach i
Racjonalnej Terapii Zachowania.
Dewiza w pracy z drugim człowiekiem to szczerość i gotowość w towarzyszeniu w
poszukiwaniu rozwiązania życiowych trudności i kryzysów. Opiekuje się telefonem zaufania.

Natalia Łukawska

Psycholog, Psychoonkolog.

Psycholog, psychoonkolog, doktorantka Szkoły Doktorskiej KUL., wolontariuszka w Lubelskim Centrum Psychoonkologii.
W pracy bazuje na wiedzy pochodzącej z najnowszych badań naukowych w dziedzinie psychologii oraz jej zastosowaniu w praktyce.

Magdalena Nocoń - Łysko

Psychoonkolog, logoterapeuta.

Psychoonkolog, logoterapeutka, interwentka kryzysowa, terapeutka Terapii Simontona w trakcie szkolenia, wieloletnia konsultantka telefonu wsparcia Osobom w kryzysie, telefonu wsparcia Osobom w Żałobie Fundacji Nagle Sami, wolontariuszka w Hospicjum Dobrego Samarytanina, Kliniki Pneumonologii, Onkologii i Alergologii SPSK 4 w Lublinie, wolontariuszka w Lubelskim Centrum Psychoonkologii. Prowadzi grupę wsparcia dla pacjentów chorujących onkologicznie, grupę wsparcia dla rodzin pacjentów chorujących onkologicznie, poradnictwo, terapię indywidualną, zajęcia psychoedukacyjne i warsztaty.

Magdalena Fryze

Psycholog, Psychoonkolog.

Psycholog, psychoonkolog, założycielka Stowarzyszenia PRO TIBI, wolontariuszka w Lubelskim Centrum Psychoonkologii, asystent dydaktyczny w Zakładzie Psychologii , w Katedrze Psychospołecznych Aspektów Medycyny na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Ukończyła kurs podstawowy oraz zaawansowany Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne, warsztaty dla młodzieży oraz opiekuje się telefonem zaufania. Prywatnie Tatromaniak oraz wielbicielka podróży i dobrej literatury

Urszula Misiaszek

Psycholog, Psychoonkoolog

Psycholog, psychoonkoolog, wolontariuszka w Lubelskim Centrum Psychoonkologii. Pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie wykorzystując dewizę, że drugi człowiek jest bardzo ważny a relacja z nim oparta jest na wzajemnym zaufaniu. Prowadzi grupę wsparcia dla rodzin pacjentów chorujących onkologicznie. 
Prywatnie: pasjonatka przyrody, dobrej literatury i długich wycieczek rowerowych.